TEST: DEINDE CROSSOVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тестовий форум українського рольового кросовера DEINDE CROSSOVER.

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Говорильня vol.1

Go down 
+5
Rua_Neja
Шейніра
сірко
tequila
Admin
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

. : деміурурург
Повідомлення : 81

Говорильня vol.1 - Page 8 Empty
PostSubject: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty10/4/2022, 22:00

First topic message reminder :

Флуд-флуд-флуд! Говорити-балакати, цитувати і жартувати — треба.
Back to top Go down
View user profile https://testdeindecross.forumotion.me

AuthorMessage
Шейніра

Шейніра

. : DRUIG [Eternals]
Повідомлення : 14

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 21:57

"Фанхата", а також "міжфанхаття" ввіп'ялись мені прямо в око, благаю, не треба використовувати ці назви)
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:06

Шейніра wrote:
"Фанхата", а також "міжфанхаття" ввіп'ялись мені прямо в око, благаю, не треба використовувати ці назви)
От ІМХО, але "фанхата" цілком нормальний неологізм і питання смаку)
Але якщо більшості не зайде, то, звісно, будуть звичайні "Фандоми".

Шейніра

Шейніра

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:10

Фандом походить від fandom і не має нічого спільного з російськими словами) Не треба "Фанхати", христом богом прошу)
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:13

Шейніра wrote:
Фандом походить від fandom і не має нічого спільного з російськими словами) Не треба "Фанхати", христом богом прошу)
Я знаю, що "фандом" то з англійської, жінко, ну не сприймай же ж ти мене за неуча)))

Шейніра

Шейніра

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:15

Фанхати вразили мене аж в глибину свідомості, мене вже 15 хвилин хаха не відпускає, я тебе серйозно прошу, не тре фанхат))
Back to top Go down
View user profile
fcknglare

fcknglare

Повідомлення : 16

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:19

Не те шоб мені не подобався тренд з неологізмами, вкинутий до України щедрою рукою канадської національної спільноти (чи як там її називати за всіма регаліями), але іноді ліпше все ж таки не вигадувати велосипед з нуля, а користуватись тим, що вже непогано їзде. ІМХО.
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:20

Ну добре, добре. Затоптали.
Будуть звичні нейтральні фандоми)

Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:21

@fcknglare, а щодо всього іншого в структурі форума що скажеш?

Leszek

Leszek

. : Віремо а ЗСУ
Повідомлення : 37

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:23

Ой, а шо за неологізми вкинула канадська спільнота? поясніть, я все пропустив
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:25

Leszek wrote:
На попередній сторінці є пост, в якому я запропонувала структуру форума (будь ласка, жмакни на ньому "лайк" або внеси критику/пропозиції) і серед іншого використала слово "фанхата". Але воно, по ходу, тільки мені подобається)) Цей неологізм особисто я з фандомних профілів у ТікТоку вичепила. Чи є в тому невидима рука канадської діаспори, чесно кажучи, не в курсі))

tequila

tequila

. : mess up
Повідомлення : 79

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:28

@Admin
не так выразилась, но да, 100% "нужные персонажи" нужны, я имела ввиду что "хочу видеть" вдовесок к нужным необязательно)

Leszek

Leszek

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:32

@Admin
нє, я дискусію бачив, я про канадське не зрозумів
ввечорі з компа гляну про зміни на форумі, з телефона незручно
Back to top Go down
View user profile
fcknglare

fcknglare

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:42

Leszek wrote:
Досить давно канадська діаспора почала видавати цілі словники з "імпортозаміщенням", щоб поменше було в українській мові іноземних слів. Я вже не можу знайти статті із тими перлами, але від деяких у мене була дика істерика.

Щоб найближче передати, що саме кринжануло:
підлога Бєлгорода в жаху від голосної бавовни в небі над містом.

Admin wrote:
@fcknglare, а щодо всього іншого в структурі форума що скажеш?

Якщо зовсім по совісті, то за десятибальною шкалою форум сам по собі незручний та візуально неприємний на 11 балів з 10. Список категорій дуже довгий та максимально незрозумілий. Знайти в ньому щось, зазирнувши на форум у пошуках істини - буде дуже важко. Якщо коротко і по суті.
Чим простіші та зрозуміліші назви категорій та підфорумів - тим пристіше буде орієнтуватись гравцям. Будь-які художні виверти грають проти користувачів платформи та відбивають бажання користуватись форумом.

Admin сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 22:53

fcknglare wrote:
Якщо зовсім по совісті, то за десятибальною шкалою форум сам по собі незручний та візуально неприємний на 11 балів з 10. Список категорій дуже довгий та максимально незрозумілий. Знайти в ньому щось, зазирнувши на форум у пошуках істини - буде дуже важко. Якщо коротко і по суті.
Чим простіші та зрозуміліші назви категорій та підфорумів - тим пристіше буде орієнтуватись гравцям. Будь-які художні виверти грають проти користувачів платформи та відбивають бажання користуватись форумом.
Окей. Почула, записала, думаю.

fcknglare сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile https://testdeindecross.forumotion.me
tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 23:01

в моей практике, художні виверти наоборот помогают в создании атмосферы. в долгосрочном использовании, они радуют глаз и создают ощущение "особенного". для упрощения понимания "что о чем" для каждой категории и раздела есть возможность добавить описание.

Leszek

Leszek

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 23:17

@fcknglare а, ок
ну, то таке
іноді лінгвісти дурню роблять, як і всі
з мовою складно, бо це організм, який постійно змінюються, тона запозичень, часто мова не встигає за прогресом і знаходити неологізми, які усіх задовольнять, важко
Кінець кінцем виживають не ті слова, які "прийняли", а які насправді використовують люди

Admin, tequila and fcknglare сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
fcknglare

fcknglare

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty2/5/2022, 23:29

@tequila Я нікому нічого не нав'язую) Я тут лише гість, але мене спитали і я відповів. Все це - тонкощі смаку та комфорту. Я не заходжу на форуми, де не можу зорієнтуватись у перші ж хвилини, і де змушений шукати потрібні організаційні теми серед назв, які глибиною з кролячу нору, у яку впала Аліса)
За роки адмінки на саме ігрових форумах у мене багато було гравців, котрі казали такий самий комментар щодо оформлення мого форуму. І це нормально.
Комусь таке подобається, комусь таке складно, ото й усе)

Admin and tequila сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Leszek

Leszek

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty3/5/2022, 02:03

Я дійшов до компа

Щодо врахування всіх забаганок про форум: ця задача не має рішення Smile
Просто не існує такого форума, який задовільнить усіх, бо кожному захочеться шось своє, і це своє буде конфліктувати із баченням інших.
Я більш скажу: навіть якщо б ви знайшли магічну формулу інтер'єру, який сподобається всім, це не буде запорукою того, щоб всі ці люди залишись на довгий строк. Ну ви самі знаєте, я так між строк читаю, тут усі не перший день граються в форумки....
Тому найкраще, на мою думку - щоб одна, максимум дві людини дизайнили форум так, як їм подобається, без голосувань.

_Від канадської спільноти з любов'ю I love you

Admin, tequila and fcknglare сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
kryakozyabraya

Повідомлення : 7

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty4/5/2022, 10:34

@Admin 1)ЦНАП для мене абсолютно неочевидна аббревіатура 2)частково підтримую точку зору про складність художніх вивертів, але так як повністю підтримую точку зору про атмосферність пропоную зробити найпершим і найочевиднішим розділ на кшалт "Новачкам" де можна коротко пояснити що де лежить на форумі без зазирання у кожен розділ.
Ще я на рівні джуна в фронтенді і трохи вмію в всякі css щоб воно красиво реорганізувалося на мобільні версії, але у мене ніяк з дизайном.

tequila сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty4/5/2022, 15:38

kryakozyabraya wrote:
Ще я на рівні джуна в фронтенді і трохи вмію в всякі css щоб воно красиво реорганізувалося на мобільні версії, але у мене ніяк з дизайном.
Я тогда в ближайшие неделю-две попробую сделать макет
И приду в лс  Говорильня vol.1 - Page 8 1f49b

kryakozyabraya сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
сірко

сірко

Повідомлення : 18

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty4/5/2022, 16:17

як тепер не хотіти собі бетса(
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty9/5/2022, 13:11

kryakozyabraya wrote:
@Admin 1)ЦНАП для мене абсолютно неочевидна аббревіатура 2)частково підтримую точку зору про складність художніх вивертів, але так як повністю підтримую точку зору про атмосферність пропоную зробити найпершим і найочевиднішим розділ на кшалт "Новачкам" де можна коротко пояснити що де лежить на форумі без зазирання у кожен розділ.
Функцію "Новачкам" звично виконують теми типу FAQ і Гостьової, так склалася традиція на форумках.
Але якщо ми думаємо про залучення зовсім нулячих гравців, то, можливо, ти й права.
Не знаю. Мене дуже сильно розклеїло. Хотіла встигнути з оформленням "за свята", а в результаті другий тиждень живу в режимі сон/кашель/їжа/робота/тупняк/30 хвилин натхнення/знову хилить у сон.

ліноу

ліноу

Повідомлення : 1

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty14/5/2022, 13:42

Доброго дня усім присутнім та відсутнім :3

сірко and kryakozyabraya сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
сірко

сірко

Повідомлення : 18

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty14/5/2022, 18:18

ліноу wrote:
Доброго дня усім присутнім та відсутнім :3
і тобі привіт)
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 8 Empty

Back to top Go down

Говорильня vol.1
Back to top 
Page 8 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8