TEST: DEINDE CROSSOVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тестовий форум українського рольового кросовера DEINDE CROSSOVER.

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Говорильня vol.1

Go down 
+5
Rua_Neja
Шейніра
сірко
tequila
Admin
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

. : деміурурург
Повідомлення : 81

Говорильня vol.1 - Page 7 Empty
PostSubject: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty10/4/2022, 22:00

First topic message reminder :

Флуд-флуд-флуд! Говорити-балакати, цитувати і жартувати — треба.
Back to top Go down
View user profile https://testdeindecross.forumotion.me

AuthorMessage
fcknglare

fcknglare

Повідомлення : 16

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty1/5/2022, 22:48

Admin wrote:
Якщо необачно не скасувати підписку на розсилки форума, в листах починає вилізати дивне. Але, можливо, блокери реклами це дійсно прикривають.
Схоже, вони використовують рекламу саме у листах. Це можна просто ігнорувати, я взагалі такі штуки відправляю в спам одразу чи знімаю опцію про відправку листів на пошту. Головне, щоб на форумі в очи не лізло)
Back to top Go down
View user profile
tequila

tequila

. : mess up
Повідомлення : 79

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 12:31

в моем идеальном мире зіроньки в профиле должны были считать количество лайков у юзера, но что считают они на самом деле понять я до сих пор не могу
не репутацию, не реакции и даже не посты

я обязательно разберусь и сделаю по-нормальному, но пока что просто не обращайте на них плз внимания

Говорильня vol.1 - Page 7 200.gif?cid=1e386f1c7bj9hovmg891nbedar87u7kbjfwas06e9fio0szs&rid=200

Шейніра

Шейніра

. : DRUIG [Eternals]
Повідомлення : 14

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 12:53

Вони рахують оце
Говорильня vol.1 - Page 7 110
Back to top Go down
View user profile
fcknglare

fcknglare

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 14:56

Говорильня vol.1 - Page 7 Screen11

Ото так мене Шейніра не любе Говорильня vol.1 - Page 7 1f602
Back to top Go down
View user profile
tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 15:11

Шейніра wrote:
Вони рахують оце
вообще не видела их до этого скриншота)))) спасибо
значит буду искать кастомизацию votes

Шейніра

Шейніра

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 16:17

tequila wrote:
Шейніра wrote:
Вони рахують оце
вообще не видела их до этого скриншота)))) спасибо
значит буду искать кастомизацию votes

Я б сказала взагалі їх вимкнути. Тут дуже багато зайвого і в результаті тред виглядає досить бардачно

tequila сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 16:55

Адмін: створює форум, танцює з бубнами, шарудить у адмінці, кличе людей.
Форум: ліниво ворушить псевдоподіями.

Адмін за три тижні: лежить із жахливою застудою, мозок кисельком, сил вистачає лише на дуже рандомні прояви творчості.
Форум: активізується, говорить-балакає, створює ігрові епізоди.

Як це працює? Говорильня vol.1 - Page 7 1f605

Насправді я знаю, як це працює. Завдяки ентузіазму @tequila і тому, що присутні — котики.

tequila, Шейніра and Leszek сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Leszek

Leszek

. : Віремо а ЗСУ
Повідомлення : 37

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 16:58

lol
Admin, сподіваюсь, ти вже краще почуваєшся

Admin сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Leszek

Leszek

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 17:00

Я оцей плюсик теж тиснув, тільки задля того, щоб зрозуміти, шо він робить
не зрозумів Smile
Back to top Go down
View user profile
tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 17:03

Admin wrote:

Адмін за три тижні: лежить із жахливою застудою

ты там главное поправляйся, все остальное наживное  Говорильня vol.1 - Page 7 1f49b

tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 17:09

Leszek wrote:
Я оцей плюсик теж тиснув, тільки задля того, щоб зрозуміти, шо він робить
не зрозумів Smile

Оно почему-то хочет считать репутацию по votes, тут лайки носят чисто номинальную функцию
С другой стороны, я не уверена что счетчик репутации это вообще функционально нужный элемент, на самом деле
Привычный - да, но тут другое)

tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 17:13

Еще бы разобраться, как сжимать картинку под размер центрального фона при вставке, а не растягивать ширину фона под размер вставленной в одно из сообщений картинки

...или убрать двоеточие из полей в профиле
..или отображение прав внизу каждой страницы

вы пишите если что-то еще мешает. 
у меня есть трелло-доска с задачами по кастомизации и возможно однажды на все это будут время и силы

Шейніра and Leszek сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Шейніра

Шейніра

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 17:18

Якщо ми вже почали про дизайн, то дозволю собі додати кілька прохань/забаганок.
- Було би розкішно, якби іконка профілю і посилання особистого повідомлення переїхала під аватар
- Також було би чудово, якщо замість полоси з іменами тих хто лайкнув пост вони показувалися on hover або взагалі не показувалися б
- Якби між постами був би хоч тоненький і півпрозорий розділювач - в треді було би легше орієнтуватись (імхо)
Говорильня vol.1 - Page 7 210

Admin and tequila сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Шейніра

Шейніра

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 17:21

А, і ще було би круто якби бекграунд був зафіксований. Бо зараз коли я гортаю тред, то картинка на бекграунді проскролюється кілька разів.
Або якщо цього не уникнути - то було би добре зробити фон для повідомлень непрозорим.
Back to top Go down
View user profile
Leszek

Leszek

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 17:22

tequila
згоден, воно не таке важливе
Моя забаганка на майбутнє - більше інструментів в мобільних версіях форума, бо я більшість часу з планшета або з телефона. але це просто до теми якій функціонал особисто мені більш, а який менш важливий. Знаю, що це все непросто й забирає купу часу, а ще вам за це не платять навіть булочками (я б напік, але я далеко ))

Back to top Go down
View user profile
tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 17:41

@Шейніра  
спасибо, согласна.
бекграунд точно смогу пофиксить

@Leszek
по мобильному сложно, по крайней мере я пока не нашла никакой толковой мобайл-кастомизации, но будем искать 
(надеюсь ее можно пофисить где-то кроме верстки, потому что полотно цсс на французском для меня все еще ту мач. жутко интересно, но "жутко" доминирует)

p.s. стоит оформить канадскую визу хотя бы ради того чтоб хоть раз в жизни попробовать твою выпечку  Говорильня vol.1 - Page 7 1f49b

Leszek

Leszek

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 17:54

@tequila
я тут нещодавно зрозумів, цифрові перекладачі, навіть онлайн безкоштовні, так прогресували, що видають геть нормальний переклад - ну, з невеличкими ляпами. Я тепер коли великі тексти треба, спочатку кидаю в перекладач і потім просто підрехтовую

ОФОРМЛЮЙ! (вже замішую тісто бгг)
насправді я все ще дуже примітивне піку. Досвіду замало. Але я над цим працюю 🐢

Back to top Go down
View user profile
Шейніра

Шейніра

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 18:07

Я, до речі, готова задонатити грошима людині, яка вміє тиснути кніпку "зробити гарно")
Back to top Go down
View user profile
tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 19:12

Шейніра wrote:
Я, до речі, готова задонатити грошима людині, яка вміє тиснути кніпку "зробити гарно")

Я теж готова. Але я не знаю такої людини наразі якій можна просто сказати "ось рольовий форум, зроби гарненько"
Тобто знаю, але не з України =/ 

Мені здається тут специфіка в тому що потрібен фронтенд, звісно (java-script + css + трошки html) - але ще й дизайнер (щоб узяв усі ці існуючі елементи і десь у фігмі зробив гарненько, щоб по цьому гарненько потім верстати)
Зазвичай "дизайнери" які робили дизайни на мубб/руффс за моїм досвідом саме ці дву ролі поєднували
Ну і розумілися на тому що таке саме фрпг і які особливості і що/для чого потрібно

Я можу трошки побути дизайнером+ПМом (детально описати що/куди/чому) - тоді потрібен тільки фронт, гадаю джун впорається
тобто це десь - ну дуже умовно - 25-30$/год? але скільки годин на це все буде потрібно треба вирахувати - спираючись на те шо ми хочемо
тобто
треба робити тз ))
і вже потім шукати

Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 20:35

Крапочки з профілю не прибираються. Там були назви полів профіля, я змінила їх на крапочки, щоб хоча б трошки не так рагульно було, але в результаті все одно рагульно(((

fcknglare

fcknglare

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 20:51

Admin wrote:
Крапочки з профілю не прибираються. Там були назви полів профіля, я змінила їх на крапочки, щоб хоча б трошки не так рагульно було, але в результаті все одно рагульно(((

А може спробувати символи?
Типу: • чи ⯈
Це юнікод, може спрацювати і візуально буде більш-менш приємніше.
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 21:15

fcknglare wrote:
Admin wrote:

А може спробувати символи?
Типу: • чи ⯈
Це юнікод, може спрацювати і візуально буде більш-менш приємніше.
Ідея гарна, спробую. Але там є двокрапки, які взагалі ніде не змінюються. Якщо придивишся, одні я зробила білими і їх майже не видно, а другі - вбудована частина платформи, яка не редагується (або я надто нерозумна, щоб знайти, де відредагувати).

Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 21:31

@tequila  @fcknglare  @Шейніра  @Leszek  @сірко  @kryakozyabraya  @Rua_Neja

Я прикинула ієрархію категорій та розділів + список обов'язкових тем у них. Скажіть, чи вам ок (можна просто лайкнути повідомлення) і чи я нічого наріжного не прогубила? Якщо все гуд, перероблю структуру форума під розширений варіант і сяду писати, власне, теми.

Категорія: Йой, най буде

Розділ: Гостинний двір
Теми:
- Гостьова (в шапці лінки на всі важливі теми типу правил, броні тощо)
- Бронетема (фанхати та герої + окремою категорією авторські світи; по зовнішностях пропоную правило, що вони кріпляться за героєм, а не за гравцем, якщо це тільки не в межах одного авторського світу)

Розділ: Наші люди всюди
Теми:
- Потрібні персонажі
- Хочу до вас
- Хочу бачити

Розділ: Герої тисячі світів
Теми:
- Шаблон анкети (для канона і для оріджа)
- (анкети персонажів, прийняті та ні)

Розділ (закритий для коментування, окрему тему тут закрити, на жаль, не вийде): Впорядкований хаос
Теми:
- Що тут відбувається? (Наш Маніфест))))
- Права та свободи (правила форуму)

Категорія: Не вигадала назву  Говорильня vol.1 - Page 7 1f605

Розділ: ЦНАП
Теми:
- Люди бідкаються (запити до АМС від зареєстрованих гравців)
- Аватаризація (замовлення графіки)
- Ігрові забаганки

Розділ: Клуб за інтересами
Теми:
- Шаблон теми фанхати
- Шаблон теми АС
- теми фанхат та АС для напіввроленого толчилова

Категорія: Поміжсвіт

Розділ: Фанхати
Теми:
- Шаблон епізода
- епізоди

Розділ: Хати на перехрестях (Міжфанхаття?)))
Теми:
- Шаблон епізода
- епізоди

Розділ: Авторські світи
Теми:
- Шаблон епізода
- епізоди

Категорія: Маємо, що маємо

Розділ: Теревені
Теми:
- Говорильня
- Думки вголос
- В навушниках
- Матюгальня
- Лайк, шер, торшер!
- etc.

Розділ: Вечорниці (ігри)
Теми:
- Правда чи дія
- etc.

Розділ: Натхнення
Теми:
- DEINDE aesthetic
- особисті теми

Категорія: Тіні забутих предків
Розділ: Архів тем
Розділ: Архів ігор

tequila, Шейніра and Rua_Neja сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 21:46

@Admin
мені все подобається, але я дещо не зрозуміла про фанхати та що воно таке
може тому що ніколи не сиділа на кроссоверах)

Хати на перехрестях - може краще просто На перехрестях

Авторські світи - то класичне AU, пиши що завгодно?

Розділ з анкетами - а чи потрібні справді анкети? Можу бути не права але мені здається що це трохи вже рудімент. Особливо коли є один гравець та в нього багато персонажів, не усі детально пропрацьовані, деякі малюються саме у грі, а якщо згадувати канонів - то там взагалі не потрібно пояснювати. Так, може бути потрібно поділитися баченням конкретного персонажа перш ніж почати гру але ж на те є пробні пости, швидкі замальовки, усе таке інше. 
Я б може краще навіть робила анкету не персонажа а гравця - ось такі пробні пости за ось такі основні тропи, ось таких персонажів веду на форумі, ось таке бачення канонів за яких граю... До того ж це масштабується, і більш зрозуміло для категорії недосвічених гравців. 

Не певна, що на початок потрібні і "потрібні персонажі", і "хочу бачити". Тобто, знов таки можу помилятися, але "хочу бачити" то більш таке для великої кількості гравців і гостей, які просто скролять каталог зовнішностей. Зайвим не буде, але може конфьюзити.

Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty2/5/2022, 21:52

@tequila
Фанхата = фандом. Це підрозділ для "канонних" епізодів.
"На перехрестях" — мені подобається)
Анкети. Отут треба говорити з усіма, я думаю. Мені значно звичніше і зручніше все-таки мати анкети бодай у дуже спрощеному вигляді. Але я загалом дуже ретроградна.
"Потрібні персонажі", ІМХО, точно потрібні, хоч би й для свого закритого кола (не кажучи вже про народ, який ми, я сподіваюся, з часом почнемо сюди потроху запрошувати). "Хочу бачити", напевно, дійсно скоріше ліпиться до "Ігрових забаганок".

Sponsored content

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 7 Empty

Back to top Go down

Говорильня vol.1
Back to top 
Page 7 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next