TEST: DEINDE CROSSOVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Тестовий форум українського рольового кросовера DEINDE CROSSOVER.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Говорильня vol.1

Go down 
+5
Rua_Neja
Шейніра
сірко
tequila
Admin
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


. : деміурурург
Повідомлення : 81

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty10/4/2022, 22:00

First topic message reminder :

Флуд-флуд-флуд! Говорити-балакати, цитувати і жартувати — треба.
Back to top Go down
https://testdeindecross.forumotion.me

AuthorMessage
Leszek

Leszek


. : Віремо а ЗСУ
Повідомлення : 37

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty27/4/2022, 22:35

@Admin оу! є таке. Дякую
Back to top Go down
tequila

tequila


. : mess up
Повідомлення : 79

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty27/4/2022, 22:38

Shofranka wrote:

Хотіла б я якось допомогти, але на дизайні та html не знаюсь
теж не знаюсь
але ось моя тривожність знайшла реалізацію у нескінчених клік-клік туди-сюди який там в біса бул colorcode на цій кнопочці х))

цитування повернула!

Leszek сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


. : деміурурург
Повідомлення : 81

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty27/4/2022, 22:38

Все, ввімкнула назад цитати.

Leszek сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
https://testdeindecross.forumotion.me
tequila

tequila


. : mess up
Повідомлення : 79

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty27/4/2022, 22:41

Якщо хтось знайшов малесенькі жовті стрілочки десь на дизайні - то вони вверх-вниз по строрінці роблять)) Потім зроблю більшими, бо незручно

А ще на головній сторінці якщо клікати не на назву активної теми, а на маленьку картинку справа під неймом того хто останній щось писав - то воно перекине на останній пост. Воно чомусь не дозволяє зробити це текстом-лінкою, тільки іконкою, але я пошукаю може як цю іконку нормально зробити. але навіть така картинка більш клікабельні тіж та крихітна іконка що була, бо я її тижня два не бачила взагалі))

Admin and Leszek сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


. : деміурурург
Повідомлення : 81

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty27/4/2022, 22:44

@tequila, стрілочки вогонь, а ти велика молодець і я тобі дуже вдячна! Говорильня vol.1 - Page 6 2764

tequila and fcknglare сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
https://testdeindecross.forumotion.me
fcknglare

fcknglare


Повідомлення : 16

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty28/4/2022, 14:06

Shofranka wrote:
Але ти права (-ий? додайте можливість зазначати pronouns до кожного профілю, м? Smile - досвід в усіх різний і тре виходити з того, що є...

Я non-binary, тож мені перпендикулярно-фіолетово, як до мене звертаються, але переважно граю персонажів-чоловіків, тож, мабуть, звичніше буде -ий))

А щодо відповідей на заявки, мені здається, тут ще питання в тому, як вони сформульовані та що у пошуку. Мені простіше прийти на чиюсь заявку, бо до мене не йде ніхто - рарні фандоми, чи якась специфічна наруга над персонажами/сюжетом/каноном, чи то запит здається агресивним (завжди прошу наявності логіки та мозку у гравця)), чи швидкість гри.
Тож тут, імхо, все десь посередині. Треба і цікаво формулювати запит, і не розлякати при тому усіх потенційних зацікавлених, і фандом взяти такий, щоб він був якщо не на хайпі, то хоча б знайомий більшості) Про авторки нічого не кажу, там все трішечки інше і в чомусь простіше "зайти" у гру.

Admin and Шейніра сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Leszek

Leszek


. : Віремо а ЗСУ
Повідомлення : 37

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty29/4/2022, 04:21

fcknglare wrote:

Я non-binary, тож мені перпендикулярно-фіолетово, як до мене звертаються, але переважно граю персонажів-чоловіків, тож, мабуть, звичніше буде -ий))

Roger that! Smile

Так, я найчастіше по авторським форумам ходила, може тому ми з тобою по-різному знаходили гравців

fcknglare сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


. : деміурурург
Повідомлення : 81

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty29/4/2022, 09:12

@fcknglare, от знову ж таки, я ходила і по авторках, і по кросах. І теж просила швидкість і логіку.
Втім, у мене, крім блискавично зіграних, звісно, є й такі історії, які я роками намагаюся зіграти і все ніяк не знаходжу людину. Треба нарешті і самій відписатися в релевантній темі — може, тут пощастить. х)
Back to top Go down
https://testdeindecross.forumotion.me
fcknglare

fcknglare


Повідомлення : 16

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty29/4/2022, 09:51

@Shofranka Мене колись давно вже підсадили на кросс-платформи і вимоги до авторських форумів у мене стали ще вищі, аніж до кроссів. Але й гідних авторок зараз набагато меньше, ніж раніше Говорильня vol.1 - Page 6 1f605

@Admin Я все думаю, писати той список забаганок, чи ні - сил на гру майже нема, а як хто раптом відгукнеться, то буде прикро відмовляти)
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


. : деміурурург
Повідомлення : 81

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty29/4/2022, 09:55

@fcknglare, приблизно з тієї ж причини сама досі не написала.
Втім, у нас тут наразі дуже камерна тусовочка, яка найближчими тижнями навряд чи сильно масштабується, — гадаю, можна домовлятися і всі все зрозуміють.

tequila, fcknglare and Leszek сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
https://testdeindecross.forumotion.me
Admin
Admin
Admin


. : деміурурург
Повідомлення : 81

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty29/4/2022, 16:41

Рилася-копирсалася в налаштуваннях і на форумі підтримки - знайшла-таки інформацію, що реклама на форумі і особливо в листах на пошту вимикається тільки оплатою розширеного пакета послуг. А це мінімум 50 євро на рік. Говорильня vol.1 - Page 6 1f615

Leszek сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
https://testdeindecross.forumotion.me
fcknglare

fcknglare


Повідомлення : 16

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty30/4/2022, 00:32

@Admin Особисто я не бачу жодного баннера чи якоїсь реклами на форумі, бо користуюсь адгардом. Він ріже навіть рекламні ролики на ютубі оО

Admin сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Leszek

Leszek


. : Віремо а ЗСУ
Повідомлення : 37

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty30/4/2022, 07:28

Спробуємо погратись із tequila

Admin and tequila сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Leszek

Leszek


. : Віремо а ЗСУ
Повідомлення : 37

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty30/4/2022, 07:43

Де можна зробити собі тему для ігрової естетики, pls (картинки тощо)?
Back to top Go down
tequila

tequila


. : mess up
Повідомлення : 79

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty30/4/2022, 18:40

@Admin AdBlock тоже рекламу на форуме прячет как боженька.
Но вообще подписку можно обсудить, я о ней думала, там помесячно не так много выходит - но если нужно, если оно какие-то еще нужные нам плюшки даст в плюс.

Shofranka wrote:
тему для ігрової естетики
создай в Теревенях пока себе просто отдельную тему, я думаю будет норм) если кто-то еще присоединится и тем будет больше - пересенем в отдельный раздел.

Admin and Leszek сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
tequila

tequila


. : mess up
Повідомлення : 79

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty30/4/2022, 23:20

Не хватает опции комментирования лайков, поэтому отпишу тут
@fcknglare текст в описании шапки поста не прочла, а пропела
песня просто туть *-*
Back to top Go down
fcknglare

fcknglare


Повідомлення : 16

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty30/4/2022, 23:24

@tequila просто нам потрібна окрема тема під коменти до лайків))
Дуже люблю Daughter і ця окрема пісня теж туть ♥

Admin and tequila сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
tequila

tequila


. : mess up
Повідомлення : 79

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty30/4/2022, 23:30

fcknglare wrote:
Дуже люблю Daughter і ця окрема пісня теж туть
*лучи поддержки и абсолютного согласия*
она вошла в мое сердечко (и песня, и daughter) через ролевое стекло много лет назад и обратно не собирается))

fcknglare сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
tequila

tequila


. : mess up
Повідомлення : 79

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty30/4/2022, 23:34

fcknglare wrote:
потрібна окрема тема під коменти до лайків
най буде!
https://testdeindecross.forumotion.me/t11-topic#195

Admin and fcknglare сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


. : деміурурург
Повідомлення : 81

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty1/5/2022, 19:50

fcknglare wrote:
@Admin Особисто я не бачу жодного баннера чи якоїсь реклами на форумі, бо користуюсь адгардом. Він ріже навіть рекламні ролики на ютубі оО
Якщо необачно не скасувати підписку на розсилки форума, в листах починає вилізати дивне. Але, можливо, блокери реклами це дійсно прикривають.
Back to top Go down
https://testdeindecross.forumotion.me
tequila

tequila


. : mess up
Повідомлення : 79

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty1/5/2022, 21:11

гайз
я создала отдельный форум в разделе маємо шо маємо - cюда можно складировать темки персонажей, каждому свою, с зарисовками, графикой, ассоциациями, дневниками и вообще всем что под руку подвернется.
https://testdeindecross.forumotion.me/f6-forum
Back to top Go down
Leszek

Leszek


. : Віремо а ЗСУ
Повідомлення : 37

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty1/5/2022, 21:27

@tequila

О!
Оце корисна штука, thnks tons

tequila сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Leszek

Leszek


. : Віремо а ЗСУ
Повідомлення : 37

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty1/5/2022, 21:34

Такі дивні часи
Є щире щастя, і є багато розпачу і болю
І все це якось співіснує в межах кожного дня
Це вже майже звичний modus vivendi
людина до всього пристосовується....

Admin and fcknglare сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
tequila

tequila


. : mess up
Повідомлення : 79

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty1/5/2022, 21:42

Leszek wrote:
Є щире щастя, і є багато розпачу і болю
І все це якось співіснує в межах кожного дня


меня на днях прошил навылет свежий релиз архива
помимо исполнения и прочих переменных, строго по тексту - очень ярко про тот самый modus vivendi

♫ Archive - Shouting Within

I'm constantly high -
The light from the sun;
I'm constantly low -
The damage, it's done.


Times are a-changing now
Existence is different now

Admin and Leszek сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Leszek

Leszek


. : Віремо а ЗСУ
Повідомлення : 37

Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty1/5/2022, 21:44

"existence is different now"
Exactedly....

Back to top Go down
Sponsored content





Говорильня vol.1 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
Говорильня vol.1
Back to top 
Page 6 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TEST: DEINDE CROSSOVER :: Маємо, що маємо :: Теревені-
Jump to: