TEST: DEINDE CROSSOVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тестовий форум українського рольового кросовера DEINDE CROSSOVER.

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Говорильня vol.1

Go down 
+5
Rua_Neja
Шейніра
сірко
tequila
Admin
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

. : деміурурург
Повідомлення : 81

Говорильня vol.1 - Page 5 Empty
PostSubject: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty10/4/2022, 22:00

First topic message reminder :

Флуд-флуд-флуд! Говорити-балакати, цитувати і жартувати — треба.
Back to top Go down
View user profile https://testdeindecross.forumotion.me

AuthorMessage
tequila

tequila

. : mess up
Повідомлення : 79

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty15/4/2022, 12:29

@kryakozyabraya welcome :3

Говорильня vol.1 - Page 5 200.gif?cid=1e386f1cm5w6cffevs2r4pzlywi9aggzi1ppv5notid8a28f&rid=200

Admin and kryakozyabraya сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty16/4/2022, 13:10

"Він живий, він ще не вмер!.."(с)
Спробуємо сьогодні з хлопцем розколупати скрипти. Не факт, що вийде прикрутити маску, але спробувати варто.

kryakozyabraya

Повідомлення : 7

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty16/4/2022, 14:00

@tequila дякую
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty16/4/2022, 14:54

Покращення ФМ. Змогли додати кнопки вгору-вниз ще й у темах.

сірко сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
сірко

сірко

Повідомлення : 18

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty16/4/2022, 18:09

друзі, тут є особисті повідомлення? я шось не можу вкурити)
Back to top Go down
View user profile
fcknglare

fcknglare

Повідомлення : 16

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty16/4/2022, 18:34

сірко wrote:
друзі, тут є особисті повідомлення? я шось не можу вкурити)
У профілі.
Говорильня vol.1 - Page 5 Screen10

сірко сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty16/4/2022, 21:02

Покращення ФМ. Перевдягнула форум. Здається, так трохи симпатичніше, хоча шапку все ще треба нормально фотошопити. І знову пересувати профіль ліворуч у повідомленнях. Говорильня vol.1 - Page 5 1f605

tequila and Leszek сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Leszek

Leszek

. : Віремо а ЗСУ
Повідомлення : 37

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty26/4/2022, 21:01

Сдала екзамени. я тепер людина
Думала, кого б зіграти...
Мені здається, щоб на заявки хтось приходив, треба рекламу. Але де і як, то я в цьому не дуже

Admin сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Leszek

Leszek

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty26/4/2022, 21:02

новий дизайн ++
Набагато зручніший
Back to top Go down
View user profile
tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 10:09

Shofranka wrote:

Мені здається, щоб на заявки хтось приходив, треба рекламу. Але де і як, то я в цьому не дуже

Тут у площадки есть свои правила СЕО-продвижения по ключевым словам, можно покопаться. Я пока осваиваюсь с тем что оно тут может. Есть платные расширенные версии по подписке где-то по цене нетфликса, там больше вариантов. И даже монетизации)
Вообще насколько пока что поняла площадка больше рассчитана на раскрутку по сети, чем на строго изолированный закрытый пулл "ролевиков и фсьо".
Так что будем лежать в этом направлении Smile

tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 10:11

Shofranka wrote:
Сдала екзамени. я тепер людина
Говорильня vol.1 - Page 5 200.gif?cid=1e386f1csjzua785juh2w0f4k11xrednc8roil1n7ini8glg&rid=200

Leszek сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Leszek

Leszek

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 18:41

tequila, я мала на увазі безкоштовну рекламу на сайтах для ролевиків і на інших форумах.... але вже зрозуміла, що такі сайти і форуми - російські. Там вже налагоджена система, ну ти знаєш. Тому, мабуть, оживити суто український проект з нуля буде важко, якщо нема вже готового пула форумних ролевіків десь онлайн.... Я так розумію, ти наразі просто запрошуєш знайомих?
Тре додаткові креативні рішення, як зазивати людей Smile
Back to top Go down
View user profile
fcknglare

fcknglare

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 18:58

Shofranka, з мого особистого досвіду - на російських форумах багацько українських гравців. І виключно теоретично можна запустити туди рекламу, зробити партнерку, оте усе.
Але зовсім інше діло - яка реакція на такі танці буде на цих форумах і чи матиме наш адмін сили та час відбивати атаки русні та ботів, які матимуть шанси тут з'явитись.
Тож, імхо, простіше на початку створити форум для зацікавлених знайомих гравців, розкидати об'яву українськими рпг-каналами у телеграмі, аніж сіяти рекламу до руцьких і зазивати людей незрозуміло звідки.

Але то лише моя особиста позиція. Я її не нав'язую.
Хай присилають голосове з "паляницею" при регістрації, нічо не знаю))

tequila сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Leszek

Leszek

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 19:20

fcknglare (що тут треба тиснути, щоб звернутись до когось?)

Так, я про те саме кажу
Я не пропоную рекламуватись на росэйських форумах))
Я кажу, що у них - це працює отак.
Аналогічного українського комюніті з розкруткою поки що не існує, здається? Чи може помиляюсь.
Якщо не існує, треба розкрутитись іншим шляхом. Телеграм канали sounds good!
Може хтось іще шось запропонує....
Але без регулярної реклами активності не буде.
Сподіваюсь, це не виглядає, як критика - навпаки, це чудовий проект і мені дуже хотілося б, щоб він жив
Back to top Go down
View user profile
fcknglare

fcknglare

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 21:21

@Shofranka теоретично, на панелі є символ "@" - повинен працювати, як тег, але то неперевірена інформація)

Я не знаю жодної української платформи пошуку гравців для трпг, хоча граю вже більше 10 років. Все свідоме життя користувались для пошуку здебільшого дайрі, вк, ліл-ом, каталогами форумів; нещодавно з'явилась ще якась приблуда "ролмі", але я знаю, що там найболотіше болото з усих боліт. Схоже, доведеться з нуля збирати ком'юніті по крихтах, якщо хочемо грати у середовищі, де не прилетить якась українофобська хєрня у спину)

Щодо реклами скажу так: текстові форуми - це одна невеличка валізка с купою відділень, якщо говорити навіть про російські ігрові платформи типу квадробордз та борди. Там одні й ті самі люди, які мігрують з форуму на форум, але завдяки великій загальній чисельності гравців та форумів (а расєя - країна дуже велика, і там сконцентровані навіть російськомовні гравці з інших країн) - здається, ніби реклама працює. Вона не працює. Здебільшого (знову ж таки, це тільки мій особистий досвід) круту команду гравців на якийсь фандом чи для авторського сюжету можливо зібрати лише через знайомих та перетягаючи гравців на певних ролях з інших форумів. Через умовляння, заманухи та обіцянки. Велике щастя, якщо приходить якась людина, вмотивована зіграти якісь певні речі з тих, які ти викладаєш у теми пошуку - то реально великий фарт. І взагалі мовчу про абсолютну безініціативність та лінощі руських гравців, які з натугою пишуть один текст на місяць, маючи при тому десятки ігор та персонажів. Але то є мій великий біль та окрема тема для страждань, про яку ми зараз не будемо говорити.
Мораль (аби не сильно розмазувать думки по клавіатурі) - найкраще працює "сарафанне радіо". Нажаль.
Маша знає Ваню, Ваня знає Олю, Оля знає Толю, Толя знає Лесю і так далі.
На тому самому ролендарі, мені здається, можна попрохати вкинути новину про Деінде та розтягти це тонким шаром по приватних каналах рольовиків. З них може багацько люду прийти - спільнота дуже велика, багато хто грає текстом у проміжках між іграми живої дії та оце все.
+ можна самому форуму зробити свій телеграм-канал для публікації новин. Хто зна, що може з цього вийти)
Але нам би до розмови адміна підключити, бо тема найс сама по собі)

tequila and Шейніра сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 21:49

fcknglare wrote:
Але нам би до розмови адміна підключити, бо тема найс сама по собі)

*адмін присоромлено виповзає з-під роботи, яка пожерла весь творчий ресурс*
Теза номер один. Я принципово не хочу рекламуватися на російських майданчиках, бо, як правильно було зазначено, звідти може наповзти та набігти. Воювати зі зграєю паляниценевимовляльників у мене сил точно немає. А українського майданчика аналогічного штибу дійсно не існує. За більш ніж 10 років на текстівках я бачила аж одну активну ролку українською. В 2008 році. По Мародерах. Все інше, що намагалося запускатися на майББолю, дуже швидко загиналося, бо до активної фази війни мало кому хотілося грати саме українською на ледь живому форумі, коли можна було пограти стерпною російською на значно живішому. :/
Теза номер два. Телеграм-канальчик і розтягування по рольових чатиках — дуже хороше рішення, у напрямку якого я лежу. Але перед тим як, хочеться таки добити людський дизайн (@tequila взяла на себе цю титанічну задачу, за що я їй безмежно вдячна), а після дизайну — трохи більш притомні оргтеми. На травневі в мене будуть додаткові вихідні і я спробую це зробити. А ще написати-таки пробний пост за Стіва. Говорильня vol.1 - Page 5 1f605

tequila, Шейніра and fcknglare сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 22:07

Осторожно подключусь к теме поддержкой идеи соцсетей и сарафанного радио.
Телеграм, тикток. Фикрайтеры, поэты, а еще знакомые студенты и ребята с большим количеством свободного времени на офисной работе, интересующиеся любыми фандомами в принципе.

Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 22:07

Ну і думки вголос про пошук гравців за заявками. Знову ж таки, @tequila не дасть збрехати, у мене була якась феєрична вдача впродовж минулого року. Не маючи постійних контактів ні з ким із текстовиків, я декілька разів знаходила собі шикарних співгравців на дуже специфічні ролі. Але це завжди величезна лотерея, а надто якщо коло пошуку звузиться із умовних тисяч до умовних сотень.

Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 22:09

tequila wrote:
Осторожно подключусь к теме поддержкой идеи соцсетей и сарафанного радио.
Телеграм, тикток. Фикрайтеры, поэты, а еще знакомые студенты и ребята с большим количеством свободного времени на офисной работе, интересующиеся любыми фандомами в принципе.
ТікТокерський мародерський фандом мене, власне, на все це і підштовхнув (надодачу до давньої мрії про українську рольовку, звісно).
Але ком'юніті реально треба збирати з нуля і "вчити" грати нове покоління.

tequila

tequila

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 22:10

Ай.
Ой.

Ребята, я взялась сделать красиво и всё сломала. Я всё исправлю, потерпите немножко х-х

fcknglare сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
View user profile
fcknglare

fcknglare

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 22:16

@Admin Щодо Стіва Говорильня vol.1 - Page 5 1f605
У мене такий дикий тупняк та настільки низький ресурс, що ми із Шейнірою майже нічо не граємо. Тож ти там не рвися на шматтячко, як буде час та натхнення - пиши. Нікуди не поспішаємо)
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 22:21

@fcknglare, розумію(( Сама то багаторукий Шива, то як у Жадана і Собак ("Шиво-Шиво, чому так паршиво?"). Але хочеться таки написати, бо ну блін.

Шейніра and fcknglare сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Leszek

Leszek

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 22:25

Ой як гарнесенько стало! особливо шапка подобається

"на панелі є символ "@"
- не бачу ( і кнопки цитат зникли

Говорильня vol.1 - Page 5 Screen10
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 22:29

@Shofranka, кнопочка @ у віконці відповіді поруч із смайликами. З цитатами розбираємося.

tequila сподобалося твоє повідомлення

Back to top Go down
Leszek

Leszek

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty27/4/2022, 22:34

fcknglare
Ти знаєш, у мене було навпаки.
Я майже тільки через заявки гру й знаходила
Або на мої приходили, або я на чиїсь
І форуми знаходила через каталог рпг....
Але ти права (-ий? додайте можливість зазначати pronouns до кожного профілю, м? Smile - досвід в усіх різний і тре виходити з того, що є....

Погоджуюсь з Admin, налагодити спочатку функціональність да дизайн важливо, бо після того, як хтось прийде, він має ще мати incentive залишитися...
Хотіла б я якось допомогти, але на дизайні та html не знаюсь, друзів кому рекламувати не маю
Якщо якось можу, ви кажіть
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Говорильня vol.1   Говорильня vol.1 - Page 5 Empty

Back to top Go down

Говорильня vol.1
Back to top 
Page 5 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next